Chcielibyście zobaczyć, co się dzieje w Afrykarium, gdy wyjdą ostatni zwiedzający? Hello Poland zaprasza na zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu! Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, w niedostępnej porze i w towarzystwie przewodnika, który zdradzi Państwu tajemnice tego fascynującego miejsca.

Nasz przewodnik pomoże Państwu odkryć niezwykłe Afrykarium! Dowiecie się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium. Te i wiele innych ciekawostek czeka na Państwa już 16 grudnia (sobota) o godzinie 17:00.

Podczas zwiedzania zaprosimy Państwa także na słodki poczęstunek do Laguna Bistro & Cafe. Skosztujecie Państwo kawy lub herbaty, a w ramach deseru zaserwujemy Państwu pyszne ciasto.

Zwiedzanie w cenie 55 zł/os. obejmuje:
– wejście do Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu,
– zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem,
– poczęstunek w Laguna Bistro & Cafe
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Uwaga! Warunkiem udziału w wycieczce jest mailowa rezerwacja miejsca. Liczba miejsc ograniczona. Płatność wyłącznie przelewem po wcześniejszym zapisaniu się.

Wyślij zgłoszenie do 11 grudnia (do g. 16:00) na adres biuro@hello-poland.com.pl zawierające następujące dane: swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz liczbę osób. W tytule maila proszę wpisać „Wieczór w Afrykarium 16.12.”.

Dowiedz się więcej