Chcielibyście zobaczyć, co się dzieje w Afrykarium, gdy wyjdą ostatni zwiedzający? VIP Travel Wrocław zaprasza na wieczorne zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu! Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, w niedostępnej porze i w towarzystwie przewodnika, który zdradzi Państwu tajemnice tego fascynującego miejsca.

Nasz przewodnik pomoże Państwu odkryć niezwykłe Afrykarium! Dowiecie się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium. Te i wiele innych ciekawostek czeka na Państwa już 18 lutego o godzinie 17:00.

Aby mocniej wczuć się w klimat Afryki, podczas zwiedzania zaprosimy Państwa także na poczęstunek inspirowany smakami Czarnego Lądu. Skosztujecie Państwo kawy lub herbaty, a w ramach deseru zaserwujemy Państwu pyszne afrykańskie ciasto.

Zwiedzanie w cenie 49 zł obejmuje:
– wejście do Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu,
– zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem,
– poczęstunek w Laguna Bistro & Cafe
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Uwaga! Warunkiem udziału w wycieczce jest mailowa rezerwacja miejsca. Liczba miejsc ograniczona.

Wyślij maksymalnie do 13.02. (poniedziałek) zgłoszenie na adres biuro@hello-poland.com.pl zawierające następujące dane: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail. W tytule maila proszę wpisać „Wieczór w Afrykarium 18.02.”.

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl

Dowiedz się więcej