Chyba nie ma osoby, która by nigdy nie była na dworcu Wrocław Główny. Ale czy mieliście kiedyś czas, aby przystanąć i w spokoju podziwiać ten przepiękny budynek?
 
VIP Travel Wrocław zaprasza na zwiedzanie dworca z przewodnikiem, które odbędzie się 23 listopada (czwartek) o 17:00. Tego dnia nie będziemy spieszyć się na pociąg! Zamiast tego skupimy się na eksplorowaniu dworcowych zakamarków i historycznych reprezentacyjnych pomieszczeń!
 
Wiecie, że na dworcu można odwiedzić kapliczkę? Słyszeliście kiedyś, że obecny budynek to tak naprawdę dwa dworce w jednym? Na pewno znacie krasnale, ale czy wiecie, gdzie na dworcu można spotkać smoki? Mamy dla Was sporo takich ciekawostek…
 
Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Pani Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei 🙂
 
 
Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu prosimy przesyłać mailowo do dnia 22.11.2017 (do godz. 16:00) na adres biuro@hello-poland.com.pl podając w treści: swoje imię i nazwisko, numer telefonu i liczbę osób. W tytule maila prosimy wpisać „Dworzec 23.11.”.
 
Koszt wycieczki (opłata za przewodnika i wypożyczenie zestawu tour guide – „słuchawek”): 15 zł
Płatność wyłącznie przelewem po wcześniejszym zapisaniu się.
Dowiedz się więcej