Katedra św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim należy do najcenniejszych zabytków miasta. VIP Travel Wrocław serdecznie zaprasza 29 listopada (środa) o 16:30 na zwiedzanie z przewodnikiem najznamienitszego obiektu sakralnego we Wrocławiu.

Podczas wycieczki zapoznacie się z burzliwą historią Katedry, która uległa podczas wojny zniszczeniu w aż 70%. Żmudny proces odbudowy trwał dziesięciolecia, podczas których przywrócono świątyni dawny blask. Podczas wycieczki poznacie wspaniałe barokowe kaplice ocalałe od zniszczeń, pokażemy Wam liczne epitafia dostojników kościelnych, a także zabierzemy Was do niedostępnej na co dzień krypty, w której zobaczycie fundamenty pierwszej katedry, która stała w tym miejscu! Z VIP Travel Wrocław zobaczycie Katedrę z nieznanej dotąd strony!

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – dobrze Wam już znana Iwona Stec.

Liczba miejsc jest ograniczona.
Koszt wycieczki (przewodnik, sprzęt audio i wstęp do kaplic): 20 zł

Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu prosimy przesyłać mailowo do 28.11. (wtorek) na adres biuro@hello-poland.com.pl podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. W tytule maila koniecznie prosimy wpisać „Katedra 29.11.”.

Dowiedz się więcej