Opis produktu

  • Afrykarium-Oceanarium

Wyrusz w niezwykłą podróż po szlakach Czarnego Lądu – afrykańskich rzek, jezior i ich mieszkańców. Zanurz się w głębinach Morza Czerwonego, poczuj na swojej skórze egzotyczny klimat strefy Kongo. Spotkaj na swej drodze parę hipopotamów, podziwiaj dziesiątki pingwinów, spójrz w oczy krokodylowi, zachwyć się barwnymi rybami, groźnymi rekinami i wspaniałymi płaszczkami! A to wszystko w jedynym w swoim rodzaju, unikatowym na skalę światową kompleksie afrykańskich ekosystemów – w środku Europy!

Wizyta w Afrykarium, która daje możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami fauny i flory Czarnego Lądu na długo pozostanie w Państwa pamięci. Afrykarium to unikatowa i pionierska pod względem tematycznym, technologicznym oraz wizualnym realizacja na skalę światową, połączenie oceanarium z prezentacją zwierząt charakterystycznych dla środowisk wodnych i około wodnych Afryki, zamknięte w nowoczesnej formie architektonicznej, nagradzanej w licznych konkursach.

Tylko z nami istnieje możliwość niestandardowego poznania tego cudownego miejsca. Tylko z nami jest szansa zobaczyć Afrykarium z innej strony – spróbować wyśmienitej afrykańskiej kuchni, zobaczyć system pompujący i filtrujący kilkanaście milionów litrów wody, a to wszystko także po oficjalnych godzinach otwarcia! Hello Poland zapewnia zwiedzanie na najwyższym poziomie.

Pobierz PDF z ofertą 

CZAS TRWANIA WYCIECZKI
3H

Bilet wejściowy VIP zapewnia:

  • Wejście do ZOO i Afrykarium bramą VIP w godzinach otwarcia obiektu oraz po jego zamknięciu

  • Zwiedzanie indywidualne lub z przewodnikiem fauny i flory Czarnego Lądu

  • Oprawę kulinarną bogatą w afrykańskie smaki

  • Dla zainteresowanych możliwość zwiedzania „Fabryki Wody” obsługującej 18 000 000 litrów wody

  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego, szkolenia, konferencji i sympozjum

Informacja

ZOBACZ TAKŻE