Opis produktu

Jedyny rzemieślniczy browar we Wrocławiu, dla miłośników tego trunku, technologii warzenia a także dla fanów pysznej polskiej kuchni. Z Hello Poland zobaczą Państwo jak powstaje doskonałe piwo, poznają tajemnice warzelnictwa również od strony technologicznej, spróbują nowych smaków i aromatów oryginalnych potraw.

Browar 100 Mostów powstał z …pasji. Jest miejscem nowoczesnym, ale szanującym tradycje. Wszystko czego się tam spróbuje cechuje się wysoką jakością i niezapomnianym smakiem. Tutaj historia przeplata się z nowością i powstaje nowy nurt kulinarny. Do każdego piwa dobierana jest inna potrawa i na odwrót, a menu stale się zmienia aby zaspokajać smaki nie tylko nowych klientów.

Lokal składa się z części produkcyjnej i gastronomicznej, gdzie do wyboru będą Państwo mieć minimum 10 rodzajów piwa. Misją browaru jest oferowanie tego, co sami chcielibyśmy otrzymać, łączenie smaków, ludzi, promowanie najlepszego piwa – budowanie mostów między ludźmi, miastami i krajami.

Autorem menu i szefem kuchni jest Michał Czekajło znany z programu telewizyjnego Top Chef, który używa zawsze świeżych i sezonowych produktów. Wiele dodatków, takich jak musztarda powstaje na miejscu, dzięki temu mają jedyny i niepowtarzalny smak. Potrawa zwykle składa się z około 3 produktów i nie jest dekorowana – wszystko
ma być do zjedzenia!

Zapraszamy do Browaru 100 Mostów – zwiedzania i degustowania zgodnie z najwyższymi standardami
Hello Poland.

CZAS TRWANIA WYCIECZKI
2H

Bilet wejściowy VIP zapewnia:

  • Zwiedzanie części produkcyjnej browaru z przewodnikiem – mistrzem warzelnictwa

  • Degustację piw wytwarzanych na miejscu

  • Oprawę kulinarną – specjalnie dobrane przekąski z piwną nutą

  • Niezapomniane wrażenia ze spotkania przy złotym trunku

Informacja

ZOBACZ TAKŻE