Opis produktu

Muzeum Przyrodnicze we Wrocławiu to kolejne miejsce na mapie Polski, które może pochwalić się jedynymi w swoim rodzaju bogatymi zbiorami. W żadnym innym muzeum w kraju nie znajdziemy tak okazałych, rzadkich i wyjątkowych eksponatów.

Hello Poland proponuje zwiedzanie atrakcji na najwyższym poziomie, które nie są dostępne dla innych turystów. Tylko z nami, oprócz stałych wystaw, zobaczysz również inne eksponaty, które na co dzień są poza zasięgiem zwiedzających, jak np. magazyn z tysiącami owadów, ssaków, ptaków czy roślin. Jedynie Hello Poland pozwoli Ci zwiedzić sale muzeum poza standardowymi godzinami otwarcia oferując równocześnie kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Muzeum Przyrodnicze we Wrocławiu posiada m.in.:

– ponad 12 500 okazów ptaków, jedna z części zbioru stanowi najlepiej spreparowane okazy ptaków na świecie, które uznano za dzieło sztuki

– jedyny w Polsce szkielet płetwala błękitnego, największego przedstawiciela świata zwierząt

– półtora miliona owadów, z czego aż 500 000 to chrząszcze

– 200 kawałków bursztynu bałtyckiego z inkluzjami owadzimi

– gady i płazy z całego świata, m.in. żółwie, krokodyle i węże

– szkielety wielu wymarłych już gatunków, przede wszystkim kompletny szkielet jelenia olbrzymiego wydobytego z torfowisk Irlandii, którego rogi mają rozpiętość dwóch metrów i ważą kilkadziesiąt kilogramów

Te i wiele innych niezwykle ciekawych eksponatów czeka na Państwa w Muzeum Przyrodniczym, wśród odrestaurowanych wnętrz zabytkowego obiektu zwiedzanie nabierze całkiem nowego wymiaru, do którego zaprasza Hello Poland.

CZAS TRWANIA WYCIECZKI
1H

Bilet wejściowy VIP zapewnia:

  • Wstęp do Muzeum Przyrodniczego

  • Zwiedzanie z przewodnikiem wystaw stałych

  • Zwiedzanie VIP magazynu muzeum

  • Dla zainteresowanych specjalnie przygotowany poczęstunek

  • Wejście do muzeum poza oficjalnymi godzinami otwarcia (zwiedzanie na wyłączność)

Informacja

ZOBACZ TAKŻE