Opis produktu

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju rejs po Odrze – będzie to dla Państwa wyjątkowa okazja, aby poznać miasto z zupełnie nowej perspektywy! Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa zarówno widokowy rejs z przewodnikiem, jak i niezapomnianą imprezę na wodzie!

Do Państwa dyspozycji jest kilka statków, na których zmieści się od kilku do nawet 140 osób! Podczas rejsu zobaczycie Państwo Wrocław z poziomu Odry, będziecie mogli Państwo podziwiać historyczną zabudowę Ostrowa Tumskiego, monumentalny Most Grunwaldzki oraz nowoczesną architekturę budynków Politechniki Wrocławskiej!

Nasz przewodnik zapewni Państwu moc ciekawostek i uraczy Państwa licznymi historiami na temat Wrocławia. Po rejsie z Przystani Piaskowej lub Amfiteatralnej (rejon Ostrowa Tumskiego) do przystani przy ZOO zapraszamy Państwa na zwiedzanie Afrykarium lub Hydropolis. Na specjalne życzenie możemy dla Państwa zorganizować również rejs w inne rejony miasta, a także nocny rejs z zabawą taneczną!

Wystawna kolacja na statku, a może grill na wodzie z przyjaciółmi? Zapewniamy każdy rodzaj kuchni, napoje gorące i zimne. Chętnie doradzimy Państwu rodzaj cateringu pod konkretną imprezę na statku!

CZAS TRWANIA WYCIECZKI
1H

Bilet wejściowy VIP zapewnia:

  • Widokowy rejs statkiem po Odrze z przewodnikiem
  • Catering na statku
  • Dodatkowe atrakcje – zwiedzanie Afrykarium lub Hydropolis
  • Sesja zdjęciowa na statku
  • Nocny rejs z zabawą taneczną

Informacja

ZOBACZ TAKŻE