Opis produktu

We Wrocławiu można poświęcić długie godziny na spacery po mieście i nadal nie zobaczyć wszystkiego. Zapraszamy Państwa na taras widokowy na 49 piętrze najwyższego budynku w Polsce, z którego można podziwiać kompletną panoramę Wrocławia i jego okolic!

212 metrów wysokości, 38 wind, 40 000 m kw. szkła – poznajcie Sky Tower, najwyższy budynek w Polsce! VIP Travel Wrocław pokaże Państwu Wrocław, jakiego nie widzieliście nigdy wcześniej. Zobaczycie zabudowę wokół rynku, dworzec kolejowy, przepiękną panoramę miasta, a przy dobrej widoczności górę Ślężę, a nawet wysokie sudeckie szczyty!

Przewodnik opowie Państwu o najciekawszych miejscach, które później możecie Państwo odwiedzić; wskaże historyczną zabudowę miasta, zagłębi Państwa w fascynującą historię Wrocławia. Z żadnego innego miejsca nie ma równie atrakcyjnego widoku!

Dla chętnych zorganizujemy obiad w restauracji usytuowanej w Sky Tower, a jeśli widoki tak się Państwu spodobają, że nie będziecie chcieli wracać – zapraszamy do pozostania na nocleg w apartamentach w wieżowcu!

CZAS TRWANIA WYCIECZKI
1H

Bilet wejściowy VIP zapewnia:

  • Wejście na taras widokowy na 49 piętrze Sky Tower
  • „Podniebne” zwiedzanie Wrocławia z przewdonikiem

Informacja

ZOBACZ TAKŻE