Opis produktu

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice to niesamowite miejsce na mapie Polski. W ostatnich latach notuje rekordowe sukcesy frekwencyjne. We Wrocławiu, za sprawą koniarzy z pasją, odżywa tradycja bywania na wyścigach.
To zjawisko absolutnie wyjątkowe w skali kraju. Od trzech lat ludzie przychodzą na Partynice całymi rodzinami i grupami przyjaciół. Emocjonujące wyścigi w połączeniu z  piknikowym charakterem niedzielnych gonitw  tworzą sportowy i przyjazny klimat  tego miejsca.

W 2013 roku wrocławski tor przeszedł rewolucję, w wyniku której dominują na nim konie pełnej krwi angielskiej, które stanowią podstawę wyścigów na całym świecie. Dzięki nim Wrocław przebojem wszedł do europejskiego systemu wyścigowego. Konie wrocławskich trenerów wygrywają w Warszawie, w czeskich Pardubicach, na torach niemieckich
i biegają w słynnym  White Turf Sankt Moritz.  Partynicki tor stał się ulubioną areną Czechów.

Od 2016 roku we Wrocławiu rozgrywana jest gonitwa cyklu Crystal Cup, zawody o puchar elitarnego klubu dwunastu renomowanych torów przeszkodowych Europy, do którego wrocławski dołączył. Tym samym otworzył się na starty koni z Francji, Anglii, Włoch, Szwajcarii, Belgii, Irlandii i oczywiście Czech.

Tor – oprócz gwarantowania końskiej dawki emocji na wyścigach – prowadzi jedyną w Polsce Wyższą Szkółkę Jazdy, specjalnie dedykowaną uczniom szkół podstawowych. Ponad czterdzieści koni, w tym połowa ras małych, codziennie uczy młodzież sztuki jeździeckiej.

Wrocławski tor zainicjował też cykl szkoleń, do którego w charakterze wykładowców zaprasza fachowców
z najwyższych półek różnych stylów i kultur jeździeckich.

Partynice to miejsce otwarte dla wszystkich, których pasjonują konie ale także tych, co je po prostu lubią.
Można tu wyżyć się na wyścigach, nauczyć jazdy konnej i organizować wszelkiego rodzaju spotkania.

CZAS TRWANIA WYCIECZKI
3H

Na Partynicach tylko z VIP Travel Wrocław:

  • Sezon wyścigowy –  od kwietnia do października
  • Wydarzenia sezonu – Ladies Day&Crystal Cup (czerwiec); Wielka Wrocławska, największa polska gonitwa przeszkodowa (wrzesień)
  • Mistrzostwa Kraju w Jeździe bez Ogłowia – jedyne tego typu międzynarodowe zawody na świecie (wrzesień)
  • Wyższa Szkółka Jazdy – niekonwencjonalne, przyjazne i bezpieczne  metody nauki, m.in. z wykorzystaniem monocykli
  • Damar, koń Bohuna z ekranizacji „Ogniem i Mieczem”
  • Pokazy niezwykłych umiejętności koni szkolonych specjalnymi metodami na Partynicach
  • Eventy tematyczne – wielkie, średnie i małe spotkanie firmowe, pikniki, sesje zdjęciowe, urodziny, dancingi, szkolenia, tańce – dział marketingu wrocławskiego toru realizuje każde najbardziej oryginalne zlecenie

Informacja

ZOBACZ TAKŻE