VIP Travel Wrocław serdecznie zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu Królewskiego i wystawy 1000 lat Wrocławia – 28 listopada (wtorek) o godzinie 15:30.

Podczas wycieczki poznacie tysiącletnią burzliwą historię Wrocławia zapisaną w ponad 3000 przedmiotach zgromadzonych na wystawie. Zobaczycie między innymi najstarszą odznakę policyjną w Polsce z 1540 roku i słynny skarb z Bremy. Przewodnik zapozna Was z najważniejszymi wydarzeniami z dziejów miasta oraz oprowadzi Was po aż 25 salach wystawowych! Oprócz tego zobaczycie sześć starannie odrestaurowanych pokoi – dawnych apartamentów królewskich. To właśnie tutaj król Fryderyk Wilhelm III napisał słynną odezwę „Do mojego ludu” i gościł cara Aleksandra I.

Wycieczkę poprowadzi Monika Trznadel – licencjonowany przewodnik miejski specjalizujący się z sztuce i kulturze Dolnego Śląska.

Liczba miejsc jest ograniczona. Czas trwania wycieczki ok. 1,5 h
Koszt wycieczki (opłata za przewodnika, wstęp na wystawę stałą jest bezpłatny): 15 zł

Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu prosimy przesyłać mailowo do 27.11. (poniedziałek) na adres biuro@hello-poland.com.pl podając w treści: swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz ilość osób. W tytule maila koniecznie prosimy wpisać „Pałac Królewski 28.11.”.

Dowiedz się więcej