Napisz do nas

Odpowiemy jak najszybciej.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

* Imię

* Nazwisko

* Email

* Telefon

* Preferowany termin zwiedzania

* Ilość osób

* Interesuje mnie transport zapewniony przez HELLO POLAND

* Interesuje mnie nocleg zapewniony przez HELLO POLAND

Wiadomość

* Zapoznałem/am się z Regulaminem

1. Administratorem danych osobowych jest HELLO POLAND spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. św. Mikołaja 19, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS: 000686920,
2. Dane przekazywane są w uzasadnionym interesie w szczególności do prawidłowej realizacji zamówienia, dopasowywania wyświetlanych treści i reklamy do potrzeb przekazującego, ulepszania treści oraz usługi, informowania użytkownika o treściach i usługach Hello Poland sp. z o.o. i jego Partnerów, udostępnianiu w serwisach przestrzeni reklamowej, prowadzenia działań marketingu bezpośredniego, zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzania informacji, zarządzania systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń
3. Dane osobowe Kupujących będą przetwarzane przez HELLO POLAND sp. z o.o.
4. Użytkownik może żądać od Hello Poland: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia w każdym momencie, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także ma prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania jego danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.
5. Użytkownik ma prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania jego danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
6. Hello Poland, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez niego, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting serwisów.
7. Hello Poland przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.
8. W celu zasięgnięcia wszelkich informacji w zakresie danych osobowych każdy użytkownik może skontaktować się z przedstawicielem Hello Poland pod adresem: biuro@hello-poland.com.pl

Wyślij

FAQ

Zobacz listę najczęściej zadawanych pytań.

Po wypełnieniu i wysłaniu do nas informacji poprzez formularz skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie i poinformujemy o dostępności wybranych przez Państwa usług.
Tak. Zawsze staramy się dopasować tematykę i plan zwiedzania do indywidualnych zainteresowań i potrzeb naszych klientów. Wystarczy, że opiszecie je Państwo w formularzu kontaktowym a my zajmiemy się resztą!
Tak. Jeśli nie macie Państwo całego dnia, a chcielibyście zwiedzić któryś z obiektów, zapraszamy do kontaktu z nami. To my dopasujemy program do Państwa potrzeb i do Państwa czasu.
Tak. Zawsze dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Przekażcie nam Państwo w formularzu informacje dotyczące budżetu, terminów i zainteresowań, a my stworzymy szyty na miarę program zwiedzania.
Naszą domeną jest elastyczność – w zakresie usług oraz ceny, która zależna jest od ilości osób, terminu czy opcji dodatkowych jak np. oprawa kulinarna. Skontaktujcie się Państwo z nami przez formularz lub telefonicznie aby uzyskać dokładniejsze informacje.
Z nami wszystko jest możliwe. Jeśli spodobały się Państwu wnętrza któregoś z obiektów dostępnych na naszej stronie – skontaktujcie się Państwo z nami. Organizujemy eventy, konferencje, szkolenia i inne imprezy grupowe.
Zdecydowaną większość obiektów można zwiedzać na wyłączność, poza oficjalnymi godzinami otwarcia i w dni, które zwykle są wyłączone dla zwiedzających. Zapraszamy do kontaktu.
Tak. Decydując się na nasze usługi omija się wszystkie kolejki do obiektów i najczęściej korzysta z tzw. „wejścia VIP” – bramy służbowej lub innego wejścia, które zapewnia szybką i sprawną obsługę klientów.
To zbiór zasad, którymi się kierujemy, dzięki którym nasi Klienci traktowani są zawsze wyjątkowo: wysoka kultura osobista i biznesowa, najwyższa jakość usług, atrakcyjne ceny, dostęp do miejsc zarezerwowanych wyłącznie dla VIP-ów, oraz dopasowywanie do potrzeb Klienta.
Nie zamykamy się na niestandardowe rozwiązania dedykowane małej liczbie osób.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Jeśli posiadasz ofertę wycieczek, którą chcesz zaproponować szerokiemu gronu.

Najważniejszy dla Ciebie jest Klient i chcesz o niego zadbać

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Hello Poland Sp. z o.o.
ul. Św. Mikołaja 19
50-128 Wrocław

+48 667 999 906
+48 667 999 952
biuro@hello-poland.com.pl