Cześć i czołem!

Cieszę się, że odwiedziłeś moją stronę. Znaczy to, że tak jak ja jesteś pasjonatem podróży i poznawania różnych zakątków Polski i świata. Moja pasja zaczęła się dość wcześnie. Odkąd pamiętam powtarzano mi, że jestem „powsinogą” i ciężko mnie utrzymać w jednym miejscu. Tak jest do dziś. Nie tylko zaowocowało to moim zainteresowaniem geografią i obecną pracą, ale jak tylko mam ku temu sposobność wyruszam w bliższe lub dalsze podróże.

Po wielu wyprawach i opowiadaniu o nich swoim znajomym oraz uczniom usłyszałem, że powinienem je opisać. A że lubię to robić – posłuchałem rady. Na książkę ambicji nie mam, ale myślę, że blog na temat szeroko pojętej turystyki to doskonała forma, aby na bieżąco dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami. Na tej stronie będę chciał dzielić się wrażeniami z podróży, doradzać jak się do nich przygotować i co można w danym miejscu zwiedzić.

Swoje podróże lubię spędzać aktywnie więc z pewnością nie zabraknie również wpisów o wspinaczkach, kajakach czy rowerach. Jak również, ze względu na profesję, trochę teorii i ciekawostek naukowych.

Życzę miłych chwil z lekturą mojego bloga.